Home

Jsme dva architekti, kteří zmenšili měřítko svých návrhů a nyní navrhujeme a vyrábíme dřevěné produkty pro naše nejmilejší:

Děti a Mazlíčky

Náš příběh

Peťa přemýšlela nad dárkem k narozeninám pro svou neteř. Jelikož vystudovala architekturu, chtěla jí dát něco originálního, co by se dědilo z generace na generaci. Vysnila si domeček pro panenky. S přítelem Jirkou, rovněž architektem, se rozhodli jeden navrhnout a vyrobit. Neteř se teď od domečku ani nehne, přestože jí jsou pouhé dva roky. Protože se líbil i známým, rozhodli se potěšit i další děti a založili si společnost, která vyrábí produkty pro naše nejmilejší. Peťa a Jirka mají rádi přírodu, proto se rozhodli, že jejich produkty, budou vyrábět z přírodních materiálů nejlepší kvality. Jako architekti dbají na promyšlené detaily a dávají si záležet na jejich provedení. Když si domu přivezli nalezeného pejska, rozšířili výrobu o dřevěné pelíšky a další dřevěné produkty.

Ing. Arch. Petra Jirásková a Ing. Arch. Jiří Philippe Janda.

Naše produkty

Zabýváme se výrobou produktů pro vaše nejmilejší. V naší nabídce naleznete originální dřevěné Hračky pro děti, Interiérové pelíšky a boudičky pro pejsky a kočičky. Pro ostatní nabízíme deníčky děťátek, zápisníky, fotoalba a další.

Naše produkty pro děti.

Pro děti

Nabízíme originální Hračky pro vaše dětičky. Vše z přírodních materiálů. Naši nabídku neustále rozšiřujeme.

Naše produkty pro zvířátka.

Pro zvířátka

Dopřejte mazlíčkům originální pelíšky a boudičky. Ideální jako doplněk do interiéru.

Pro ostatní

Pro ostatní

Dřevěné dárečky, kterými uděláte radost svým nejbližším. Zápisníky, fotoalba, deníčky děťátek a další.

Novinky v E-Shopu

Zde najdete naše nejnovější produkty.