fbpx

O nás

Příběh o nás

Petra Jirásková se svojí neteří pro kterou vyrobila první domeček pro panenky.
Jiří Philippe Janda s nalezeným pejskem Aminkou

Peťa přemýšlela nad dárkem k narozeninám pro svou neteř. Jelikož vystudovala architekturu, chtěla jí dát něco originálního, co by se dědilo z generace na generaci. Vysnila si domeček pro panenky. Jelikož nebyla s žádným plně spokojena, rozhodla se s přítelem Jirkou, rovněž architektem, jeden navrhnout a vyrobit. Neteř se teď od domečku ani nehne, přestože jí jsou pouhé dva roky a od ostatních hraček neustále odbíhá.

Protože se líbil i známým, rozhodli se potěšit i další děti a založili si společnost, která vyrábí produkty pro naše nejmilejší. Peťa a Jirka mají rádi přírodu, proto se rozhodli, že jejich produkty, budou vyrábět z přírodních materiálů nejlepší kvality. Jako architekti dbají na promyšlené detaily a dávají si záležet na jejich provedení. Když si domu přivezli nalezeného pejska, rozšířili výrobu o dřevěné pelíšky. Jejich Aminka měla z pelíšku velkou radost a stal se jejím oblíbeným místem.

Příběh o nás

Jsme dva architekti, Jiří Philippe Janda a Petra Jirásková, kteří se rozhodli, že budou tvořit malé výrobky určené k bydlení. V roce 2017 jsme založili firmu Luckydes s.r.o., která má v logu šťastného pejska s vrtícím se ocáskem. Inspirací při tvorbě loga byl náš pejsek jménem Amy (kříženec, 90% jezevčík). Zkušenosti s architekturou tedy využíváme pro tvorbu dřevěných, designových domečků pro panenky a pelíšků pro pejsky.

Při výrobě klademe velký důraz na jedinečnost, kvalitní návrh a detail. Výrobky budou tvořit nejen praktickou funkci, ale také krásný bytový doplněk. Produkty nejen navrhujeme, ale také vyrábíme. Vše je zhotoveno v České republice, z ekologických materiálů nevyšší kvality. Snažíme se produkovat co nejméně odpadu, vážíme si přírody a každého stromu.

Každý výrobek začíná ruční skicou v ateliéru, případně zjednodušeným modelem. Ten je dále zpracován v profesionálním 3D modelovacím softwaru včetně všech detailů a barevností. K výrobě používáme CNC router, který zajišťuje vysokou přesnost a kvalitu výrobku. Dílčí prvky jsou ručně broušeny, voskovány / barveny a nakonec sestaveny do výsledné podoby.

Naším cílem je tvořit krásně, ekologicky, kvalitně a především rozdávat radost.

Select your currency